Neohodnoceno

Rozšíření trati SCALEXTRIC C8512 - Track Extension Pack 3 - Hairpin Curve

Rozšiření trati pro vaši závodní dráhu Scalextric.
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Skladem u dodavatele 3-6 dní
Kód: 28-C8512
1 059 Kč
Kategorie: Příslušenství
Rozšíření trati Scalextric

Rozšiřování vaší autodráhy Scalextric nebylo nikdy jednodušší. Sedm rozšiřujících balíčků je navrženo, aby byly naprosto přizpůsobivé. Každý z nich lze bez problémů přidat k autodráhám Standard nebo Digital od Scalextricu.

Každý balíček je možné začlenit do jakýchkoliv okruhů Scalextric, od jednoduchých oválů a osmičkových drah po ty nejsložitější okruhy. Ke stejnému okruhu lze přidat jeden nebo i více rozšiřujících balíčků. Můžete dokonce použít všechny rozšiřující balíčky a vytvořit opravdu působivý okruh, pro který využijete úplně všechny díly. Zadní strana balení ukazuje, jak lze daný balíček začlenit do jakéhokoliv množství okruhů.

Vlastnosti:
• Koncept 'jedna velikost pasuje na všechny'
• Kompatibilní s digitálními i standardními autodráhami
• Lze připojit k jakkoliv velké dráze

Obsah balení:
• 2 x 90° vlásenka
• 2 x rovinka se zúžením
• Okraje a bariéry

Upozornění: Skokánek z rozšiřujících balíčků Track Extension Pack 2 a Ultimate Extension Pack nelze použít s digitálními autodráhami.

Určeno pro děti od 7 let.

Upozornění: NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET! Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. Některé součásti mají z funkčních důvodů ostré hrany – zacházejte s nimi opatrně! Používejte pouze doporučený adaptér. Barvy a obsah se mohou lišit od vyobrazení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: