Repase retro autodráh

Comments (3)

 • Josef Odpovědět

  Zdravím všechny fandy starých dobrých autodráh zn. Ites. Poslal jsem panu Jelínkovi na repasi celkem 8 autíček a stal se malý zázrak. Byl jsem velice mile překvapen, vše telefonicky konzultováno jak před vlastním zasláním autíček k repasi, tak během repase a po provedení repase. Mé hodnocení A+++1. Nechal jsem si opravit i panel s ovladači, když jsem si postěžoval, že vnoučci chodí s ovladačem dál než mohou, ihned mi pan Jelínek navrhnul prodloužení kabelu na dva metry délky. Což je super. Dnes jsem si rozbalil balíček a popravdě zatajil se mi dech. Autíčka jsou krásně opravena, vyčištěna, vyměněny pastorky, pneumatiky, polepy, vyleštěny karoserie. No prostě super. Moc děkuji. Mohu doporučit. Co se týká ceny, ta byla velmi příznivá. Proto jsem se rozhodl zakoupit další autodráhu, už 5 v pořadí. Vracím se do dětských let. Pane Jelínek ještě jednou moc děkuji. Těším se na další spolupráci hlavně v repasi mých dvou snad nejstarších autíček Doutníků.

  17. 1. 2019 v 19:33
 • JIŘI VINCOUREK Odpovědět

  j.Jelínek PROSÍM TY DISKY JSOU KDE?? MĚL BYCH ZÁJEM O 4KS A 4 KS STARÉ PNEU NA LOTUS NEBO DOUTNÍK JAK JSME SE DOMLOUVALI NA FB.NEMÁM MESENGER

  15. 11. 2019 v 8:21
 • Karol zo Slovenska Odpovědět

  Dobrý podvečer pane Jelínek včera som dostal balík vami oprávnených a zrepasovanych auticiek , bol som milo prekvapený vyzeralo na pohľad krasne i doplnené a chýbajúca diely boli doplnené. Ešte viac som pozeral a bol mimo prekvapený ako jazdili na dráhe. Môžem potvrdiť ze su na 100% zrepasovane . Niečo krasne . Objednal som si este par náhradných dielov na výmenu pri používaní.
  Kto chce si užiť veľa zábavy neváhajte sa obrátiť na pána JELINKA. Ešte raz vám ďakujem za generálku 4 uličiek.

  11. 12. 2019 v 19:40

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *