Neohodnoceno

Model Set auto 72002 - LAMBORGHINI MIURA (1:24)

Model auta ke slepení
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 33-72002
930 Kč
Kategorie: Italeri modely
Položka byla vyprodána…
Model auta ke slepení. Velikost: 1:24; 18 cm. Balení obsahuje barvy, štětec, lepidlo a kleštičky.

Informace o originálu:
Balení obsahuje: akrylové barvy, štětec, tekuté lepidlo a kleštičky na vystřihování dílků z rámečků

Informace o modelu:
Jenom opravdu málo vozů dokázalo proměnit automobilový svět tak jako Miura. S motorem V12 uloženým podélně uprostřed a úchvatnou karoserií, kterou pro Bertoneho navrhl Marcello Gandini, změnil tento dvoumístný klenot veškeré představy o sportovních automobilech. V době svého debutu byla Miura nejrychlejším produkčním vozem na světě: díky maximální rychlosti přes 280 km/h a zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,1 vteřiny vytvořilo tohle Lamborghini zcela nové standardy v kategorii sportovních vozů. Původní model Miura P400 se vyráběl mezi lety 1966 a 1968, ale tím jeho úspěšný příběh neskončil: nejdříve se z něj vyvinul model Miura S (1968-1971) s 370 koňskými silami a později Miura SV (1971-1973), který měl širší blatníky a přestavěný motor s 385 koňmi a samostatnými mazacími systémy pro motor a převodovku.

Detaily modelu:
Měřítko: 1:24
Délka: 180 mm
Obtížnost: 2

Doporučeno pro děti od 14 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

Upozornění: Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Liquid Cement - Lepidlo pro lepení modelů
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu