od 14.6 do 24.6.2024 bude probíhat dovolená. Můžete i nadále objednávat, ale zboží bude expedováno až po 25.6. děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

ites přechodový díl "74-90", 2. jakost

 

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 96326067
70 Kč
Kategorie: přechodové díly "74"-"90"
Položka byla vyprodána…
ites přechodový díl "74-90", 2. jakost
použité

Cena je za 1 kus panelu (na komplet je potřeba 2 ks!!!!). Přechodový panel z rozteče 74-90 pro ites autodráhu 2.JAKOST čtěte tabulku dole:1. JAKOST - BEZ KOROZE (NEBO JEN S MINIMÁLNÍ PROVOZU NEPŘEKÁŽEJÍCÍ), VŠECHNY ROHY  JSOU V POŘÁDKU.2. JAKOST - BEZ KOROZE (NEBO JEN S MINIMÁLNÍ PROVOZU NEPŘEKÁŽEJÍCÍ), ULOMENÉ NĚKTERÉ ROHY NEBO DROBNÁ POŠKOZENÍ (NEBRÁNÍ PROVOZU).3. JAKOST - NEČIŠTĚNÉ KOROZE (VĚTŠINOU LEHCE ODSTRANITELNÉ SMIRKEM), VŠECHNY ROHY JSOU V POŘÁDKU.4. JAKOST - NEČIŠTĚNÉ KOROZE (VĚTŠINOU LEHCE ODSTRANITELNÉ SMIRKEM), ULOMENÉ RŮŽKY NEBO JINÁ DROBNÁ POŠKOZENÍ.U VŠECH JAKOSTÍ SE JEDNÁ O POUŽITÉ ZBOŽÍ. MŮŽE JEVIT ZNÁMKY POUŽITÍ, NEČISTOT NEBO JINÉ POŠKOZENÍ MANIPULACÍ.


Foto je jen pro představu, zboží které dostanete je podobné. Panel je pokaždé černé barvy a použitý, může mít malinko jinou strukturu povrchu. Používá se i při doplnění dráhy 74 o klopenou zatáčku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu