Neohodnoceno

Gift-Set letadlo 05652 - 75th Anniversary "Berliner Luftbrücke" (1:72)

Model letadla ke slepení. Velikost: 1:72; 40,1 cm. Balení obsahuje: 362 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a barvičky.
Skladem u dodavatele 3-6 dní
Kód: 18-05652
2 028 Kč
Kategorie: Revell modely
Model letadla ke slepení. Velikost: 1:72; 40,1 cm. Balení obsahuje: 362 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a barvičky.

Zažijte historii zblízka s detailně zpracovaným modelem - 75. výročí Berlínského výsadku v měřítku 1:72.

Oživte si historii s naší pečlivě navrženou stavebnicí k 75. výročí leteckého transportu do Berlína. Tento model, ztvárněný v měřítku 1:72, nabízí úžasně přesnou repliku legendárního letounu C-54 D Skymaster, známějšího jako "Rozinkový bombardér". S 352 precizně zpracovanými díly a rozpětím křídel 497 mm bude tento model jistě ozdobou každé sbírky. Přestože uvádíme doporučený věk 13 let, je tento model naprostou nutností pro každého nadšence do historie nebo milovníka modelářství.

Tato stavebnice je ideální pro začátečníky, kteří si chtějí rozšířit své dovednosti, i pro zkušené modeláře, kteří hledají novou výzvu. Lze ji použít jako výstavní exponát, ke zdokonalení svých modelářských dovedností nebo k rozšíření sbírky.

Tato stavebnice se vyznačuje detailní replikou a kvalitním zpracováním. Součástí sady jsou také předpřipravené díly a autentické obtisky, které představují čtyři různé verze letounu C-54D Skymaster. Vrcholem této sady je 10 laserem vyřezávaných dřevěných kostek, které umožňují individuální design.

Raisin Bomber sehrál rozhodující roli během blokády Berlína v letech 1948/49. Založením leteckého transportu se západním spojencům podařilo zajistit zásobování uvězněného obyvatelstva Západního Berlína. S touto stavebnicí máte možnost znovu vytvořit a uchovat si kousek této historické události.

S touto stavebnicí legendárního bombardéru Raisin máte v rukou kus živé historie. Ponořte se do světa modelářství a zažijte fascinaci touto detailní replikou.

Obsah balení
Součástí balení je plastový model (nesestavený)
Ilustrovaný, vícejazyčný stavební návod
Podrobné obtisky
Základní barvy (Revell Aqua Color)
Lepidlo (Revell Contacta Professional Mini)
Kvalitní štětec na stavbu modelu
10 laserem vyřezávaných dřevěných kostek pro individuální konstrukční možnosti

Detaily modelu:
Měřítko: 1:72
Počet dílů: 362
Délka: 401 mm
Obtížnost: 5

Doporučeno pro děti od 13 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml)
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional
Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření.Tento výrobek není hračka!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu