od 14.6 do 24.6.2024 bude probíhat dovolená. Můžete i nadále objednávat, ale zboží bude expedováno až po 25.6. děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

Autíčko Street SCALEXTRIC C4341 - Ford RS200 - Police Edition (1:32)

Autíčko pro autodráhu. Velikost: 1:32, 17 cm
Skladem u dodavatele 3-6 dní
Kód: 28-C4341
1 334 Kč
Kategorie: 1:32
Autíčko pro autodráhu. Velikost: 1:32, 17 cm

Essexská policie projíždí! Tedy konkrétně tento model ne – tento úžasný Ford RS200 se totiž v rukou essexské policie nikdy nezúčastnil žádné skutečné akce. Proto je stále tak zářivě bílý! Místo toho byl klíčovou součástí mnoha propagačních snímků a jeho působivý design složek záchranného systému se postaral o to, aby byl v záři reflektorů opravdovou hvězdou.

Díky blikajícím modrým světlům a zářivě žlutému pruhu by tento policejní vůz donutil každého řidiče na dálnici A12 pořádně zkontrolovat, jak rychle zrovna jede, nebo by se promenoval po rušné ulici Harlow High Street, kdyby jen dostal svou šanci zapojit se do ostré služby. Je tedy ironií osudu, že se nikdy nemusel vydat do provozu. Tento vůz byl prostě především o prezentaci, používal se pro propagační snímky essexské policie a nyní je k dostání i jako autodráhové autíčko od Scalextricu, aby dělal radost i vám!

Jedná se o přesnou repliku původního vozu, na které najdete dokonalou kopii i těch nejmenších detailů. Modelu v měřítku 1:32 tak nechybí elegantní spoiler, zářivý policejní odznak ani policista uvnitř. Nyní si díky vám tento policejní Ford RS200 může konečně užít i vysokooktanovou akci. Vyzkoušejte, jak si povede proti ostatním policejním vozům ve vaší sbírce Scalextric, nebo mu dejte šanci konečně se zúčastnit starých dobrých policejních honiček.

Technické specifikace & detaily:
• Digital Plug Ready (převoditelné na digitální autodráhy)
• Super detaily
• Přední světla
• Zadní světla
• Blikající maják
• Snadno vyměnitelná vodítka
• Systém Magnatraction

Doporučeno pro děti od 5 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu