od 14.6 do 24.6.2024 bude probíhat dovolená. Můžete i nadále objednávat, ale zboží bude expedováno až po 25.6. děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

Autíčko GT SCALEXTRIC C4391A - 1967 Daytona 24 Triple Pack (1:32)

Autíčka pro autodráhu. Velikost: 1:32
Skladem u dodavatele 3-6 dní
Kód: 28-C4391A
3 864 Kč
Kategorie: 1:32
Autíčko pro autodráhu. Velikost: 1:32, 17 cm

V roce 1967 se v závodě 24 hodin Daytony odehrál nelítostný souboj mezi nejlepšími americkými a evropskými sportovními závodními vozy. Zatímco Evropané nakonec triumfovali a obsadili první tři místa, mocné Fordy MKII kladly na domácí půdě tvrdý odpor. Vůz Foyta a Gurneyho se kvalifikoval na pole position, bohužel pak ale musel odstoupit se zlomenou ojnicí. Američané se však nespoléhali jen na Fordy, do boje se zapojil i silný Chaparral s obrovským křídlem, který stál na startovním roštu druhý, spolu s konvenčnějšími vozy Chaparral 2D.

Američanům to však nebylo souzeno, výkonné dvanáctiválce červených vozů, které do boje přihlásili Evropané, ukázaly svou třídu, přičemž model Spyder bez střechy zvítězil, následován dalšími dvěma červenými dvanáctiválci Ferrari. Spolu předvedly dominantní výkon, který se však již neměl opakovat a americké vozy, tentokrát mohutné Fordy MKIV, triumfovaly v Sebringu a LeMans.

Technické specifikace & detaily:
• Super detaily
• Přední světla
• Zadní světla
• Snadno vyměnitelná vodítka
• Systém Magnatraction

Doporučeno pro děti od 5 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu