od 14.6 do 24.6.2024 bude probíhat dovolená. Můžete i nadále objednávat, ale zboží bude expedováno až po 25.6. děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

Autíčko Film & TV SCALEXTRIC C4334 - Mr Bean Mini - Do-It-Yourself (1:32)

Autíčko pro autodráhu v měřítku 1:32. Velikost: 12 cm.
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 28-C4334
1 438 Kč
Kategorie: 1:32
Položka byla vyprodána…
Autíčko pro autodráhu. Velikost: 1:32, 12 cm.

Pokud jde o ikonické vozy, Austin Citron Green BL Mini 1000 je pravděpodobně jedním z nejznámějších automobilů z filmového plátna. Jeden z nejnovějších přírůstků v nabídce Scalextric vychází z epizody "Udělej si sám, pane Beane", v níž pan Bean legendárním způsobem převáží nové křeslo na střeše svého Mini. Tato nehynoucí komediální klasika, kterou pan Bean tak chytře řídil pomocí svého důmyslného improvizovaného mechanismu, se stane odvážným doplňkem každé autodráhy.
Jeden ze základních prvků britské klasické komediální série Pan Bean, Austin Citron Green BL Mini 1000, je jedním z nejrozpoznatelnějších strojů, které se kdy v televizi objevily. V epizodě „Udělej si sám, pane Beane“ vidíme hlavního hrdinu lámajícího si hlavu nad tím, jak proboha dostane domů svůj nadměrný nákup. Načež přijde s fantastickým nápadem! Proč nepoužít střechu! Pomocí důmyslného mechanismu řízení se mu povede přepravit jak sebe a své malé Mini, tak i své nové křeslo domů!

Technické specifikace & detaily
• Snadno vyměnitelná vodítka
• Super detaily
• Zadní světla
• Přední světla
• Systém Magnatraction

Doporučeno pro děti od 5 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu