od 14.6 do 24.6.2024 bude probíhat dovolená. Můžete i nadále objednávat, ale zboží bude expedováno až po 25.6. děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

3D TISK VOLANT K OVLADAČI ITES ČERNÝ + OZ. KOLEČKO

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: RETRO17
100 Kč
Kategorie: 3D TISK DÍLY BOVDEN OVLADAČŮ
Položka byla vyprodána…

Cena je za 1 kus VOLANTU ČERNÉ BARVY. VOLANT je nově i s OZUBENÝM KOLEM. !!!!Náhradní NEORIGINÁLNÍ VOLANT viz foto. Výrobek nemusí splňovat stejné rozměry jako originál (ale pokoušíme se o co největší shodu) čtěte text pod popisem. !!!!!ORIGINÁL NA FOTCE NENÍ SOUČÁSTÍ PRODEJE, JE TAM JEN PRO POROVNÁNÍ. Volant se dá ještě libovolně upravovat brousit a tím dosáhnout hladkého jednolitého vzhledu. Dodáváme výrobek v surovém stavu jako je na fotce. Výrobek je ihned použitelný bez úprav.TIŠTĚNO Z ČERNÉHO PLA.Určeno pro sběratelské a modelářské použití. Není vhodné pro děti do 14 let.


Tištěno na 3D tiskárně. !!!!!Nejedná se o odlitek, proto povrch může jevit známky "vrstvení" (nanášení vrstev materiálu). Lehce brousitelné brusným papírem cca hrubost 800 a víš (hrubší zanechá škrábance), potom je povrch matný a hladký opticky velice podobné originálnímu plastu. Materiál je o trochu méně pružný než origo plast, tak je třeba dbát na větší opatrnost při nasazování. Na některých hračkách je třeba upravit mírně otvory nebo obrousit víc výrobek (na každé hračce jsou dírky jiné nejde přesně udat při výrobě). Ale z 95% budete moct výrobek ihned použít bez úprav. Lze materiál lakovat, natírat stejným způsobem jako plastové předměty. Možnost výroby i jiných dílů a volba různých barev po předchozí domluvě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu