od 14.6 do 24.6.2024 bude probíhat dovolená. Můžete i nadále objednávat, ale zboží bude expedováno až po 25.6. děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

3D TISK VOLANT K OVLADAČI ITES BÍLÝ + OZ. KOLEČKO

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: RETRO62
100 Kč
Kategorie: 3D TISK DÍLY BOVDEN OVLADAČŮ
Položka byla vyprodána…
3D TISK VOLANT K OVLADAČI ITES BÍLÝ + OZ. KOLEČKO
3D tisk

Cena je za 1 kus VOLANTU BÍLÉ BARVY. VOLANT nově i s OZUBENÝM KOLEM. !!!!Náhradní NEORIGINÁLNÍ VOLANT viz foto. Výrobek nemusí splňovat stejné rozměry jako originál (ale pokoušíme se o co největší shodu), čtěte text pod popisem. !!!!!ORIGINÁL NA FOTCE NENÍ SOUČÁSTÍ PRODEJE, JE TAM JEN PRO POROVNÁNÍ. Volant se dá ještě libovolně upravovat brousit a tím dosáhnout hladkého jednolitého vzhledu. Dodáváme výrobek v surovém stavu jako je na fotce. Výrobek je ihned použitelný bez úprav.Tištěno z bílého PLA.Určeno pro sběratelské a modelářské použití. Není vhodné pro děti do 14 let.


Tištěno na 3D tiskárně!!!!! Nejedná se o odlitek, proto povrch může jevit známky "vrstvení" (nanášení vrstev materiálu). Lehce brousitelné brusným papírem pod vodou cca hrubost 800 a víš (hrubší zanechá škrábance), potom je povrch matný a hladký opticky velice podobné originálnímu plastu. Z cca 95% budete moct výrobek ihned použít bez úprav (občas je nutné lehce dobrousnou čep). Lze materiál lakovat, natírat stejným způsobem jako plastové předměty. Možnost výroby i jiných dílů a volba různých barev po předchozí domluvě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu