od 14.6 do 24.6.2024 bude probíhat dovolená. Můžete i nadále objednávat, ale zboží bude expedováno až po 25.6. děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

3D TISK SAMOTNÝ KOLÍČEK DO ZÁVĚSU PRO TRAKTOR KDN

Máme skladem (11 ks)
Kód: RETRO30
30 Kč
3D TISK SAMOTNÝ KOLÍČEK DO ZÁVĚSU PRO TRAKTOR KDN
3D tisk

Cena je za 1 ks kolíčku !!!!náhradní NEORIGINÁLNÍ kolíček k traktoru kdn verze bovden i zatáčení majáčkem viz foto ,výrobek nemusí splňovat stejné rozměry jako originál (ale pokoušíme se o co největší shodu) čtěte text pod popisem !. Pasuje bez uprav !! tištěno z materiálu PLA ČERNÁ

tištěno na 3d tiskárně ,!!!!!nejedná se o odlitek ,proto povrch může jevit známky "vrstvení"(nanášení vrstev materiálu) ,lehce brousitelné brusným papírem cca hrubost 800 a víš (hrubší zanechá škrábance),potom je povrch matný a hladký opticky velice podobné originálnímu plastu, je třeba dbát na větší opatrnost při nasazování ,na některých hračkách je třeba upravit mírně otvory nebo obrousit víc výrobek (na každé hračce jsou dírky jiné nejde přesně udat při výrobě),ale z 99% budete moct výrobek ihned použít bez uprav ,lze materiál lakovat ,natírat stejným způsobem jako plastové předměty. Možnost výroby i jiných dílů ,a volba různých barev po předchozí domluvě .

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu