od 14.6 do 24.6.2024 bude probíhat dovolená. Můžete i nadále objednávat, ale zboží bude expedováno až po 25.6. děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

3D TISK Opravný díl úchytů Ford GT - sv.modrý

Máme skladem (>100 ks)
Kód: A85
Značka: Topautodrahy.cz
40 Kč
Kategorie: 3D tisk k retro autodráhám
Záruka: 2 roky
3D TISK Opravný díl úchytů Ford GT - sv.modrý
3D tisk

Cena je za 1 pár (sada na jedno autíčko). !!!Náhradní neoriginální opravný díl úchytů pro ites autodráhové autíčko Ford GT ve sv.modré barvě. Jedná se o díl s dirkami pro přichycení podvozku ke karosérii pomocí držáku, které jsou často prasklé. Uchycení vteřinovým lepidlem ke karosérii (není součástí prodeje). Autíčko na fotce je v původním stavu a nečištěné jen pro představu, není součástí nabídky. V jiné barvě se připravují.Tištěno z materiálu PLA SV.MODRÁ.!!!

Určeno pro sběratelské a modelářské použití. Není vhodné pro děti do 14 let!!!

Tištěno na 3D tiskárně!!! Nejedná se o odlitek proto povrch může jevit známky "vrstvení" (nanášení vrstev materiálu) lehce brousitelné brusným papírem cca hrubost 800 a víš (hrubší zanechá škrábance). Potom je povrch matný a hladký opticky velice podobné originálnímu plastu. Materiál je o trochu méně pružný než origo plast, tak je třeba dbát na větší opatrnost při nasazování. Na některých hračkách je třeba upravit mírně otvory nebo obrousit víc výrobek (na každé hračce jsou dírky jiné, nejde přesně udat při výrobě). Ale z 95% budete moct výrobek ihned použít bez úprav. Materiál lze lakovat, natírat stejným způsobem jako plastové předměty. Možnost výroby i jiných dílů a volba různých barev po předchozí domluvě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu