od 14.6 do 24.6.2024 bude probíhat dovolená. Můžete i nadále objednávat, ale zboží bude expedováno až po 25.6. děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

3D TISK Nasavače vzduchu ites McLaren

 

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: A63
Značka: Topautodrahy.cz
45 Kč
Kategorie: 3D tisk k retro autodráhám
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…
3D TISK Nasavače vzduchu ites McLaren
3D tisk

Cena je za 1 pár (sada na jedno autíčko). !!!Náhradní neoriginální nasavače vzduchu pro ites autodráhové autíčko McLaren. Nasavače je lepší zaaretovat vteřinovým lepidlem.

Tištěno z materiálu PLA + natřeno stříbřenkou.

!!!Určeno pro sběratelské a modelářské použití. Není vhodné pro děti do 14 let!!!

Tištěno na 3D tiskárně!!! Nejedná se o odlitek proto povrch může jevit známky "vrstvení" (nanášení vrstev materiálu) lehce brousitelné brusným papírem cca hrubost 800 a víš (hrubší zanechá škrábance). Potom je povrch matný a hladký opticky velice podobné originálnímu plastu. Materiál je o trochu méně pružný než origo plast, tak je třeba dbát na větší opatrnost při nasazování. Na některých hračkách je třeba upravit mírně otvory nebo obrousit víc výrobek (na každé hračce jsou dírky jiné, nejde přesně udat při výrobě). Ale z 95% budete moct výrobek ihned použít bez úprav. Materiál lze lakovat, natírat stejným způsobem jako plastové předměty. Možnost výroby i jiných dílů a volba různých barev po předchozí domluvě.

Nevyplňujte toto pole:
FF Avatar autora Repase 28.9.2023 18:54
Nakoupil jsem na repase starých autíček ITES,obnovil poničené díly a je to super,auta jsou jak nová 💯🚙 to mi chybělo na kastli.
Odpovědět
Zpět do obchodu